Yedekler Buluta ile

Esnek İzleme ve Raporlama

Dashboard Raporlama Nedir?

Dashboard Raporlama, çok karışık hesaplamaların olduğu veri tablolarının veya gruplanmak istenen veri topluluklarının kısaca özetlenerek görsel unsurlara çevrilerek gösterimidir. Düz raporlara göre grafik ve pivot desteği barındıran çok yönlü bir raporlama türüdür. Kullanıcıların birçok kritik sonucu aynı anda ya da özetlenmiş haliyle görmesine olanak sağlar. Dashboard Raporlama pek çok görselleştirme tekniği kullandığı için verilerin algılanabilmesini kolaylaştırır.

İş süreçleri sürekli değişebilen firmalarda, bu süreçleri kapsayan yazılımların da içerikleri değişir. Yeni alanlar, yeni özellikler eklenebilir. Dolayısıyla firmaların iş süreçlerini kapsayan veri seti de sürekli değişime uğramış olur. Bu gibi süreçlerin dinamik olduğu ortamlarda raporlamanın da dinamik olması gerekir. Böylelikle dinamik raporlamayla hem değişen veri setlerine göre hem de yeni eklenen alanlardan elde edilen verilere göre yeni raporlar kolayca oluşturulabilir. Aynı zamanda Dashboard Raporlama ile mevcutta bulunan raporlarda istenildiği gibi değişiklikler yapılabilir. Görselleri, kriterleri ve tipleri değiştirilebilir.

Esnek İzleme ve Raporlama

Ürünlerimizden ve hizmetlerimizden yararlanmak, bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.


Yedekler Buluta Backup as a Service hizmeti ile bulut yedekleme ve felaket anında yedeği alınan verilere hızlıca geri ulaşma ile müşterilerin verilerini güvence altına alıyoruz.
Serkan Vargel Genel Müdür

Sizlere geri dönüş yapabilmemiz için formu eksiksiz doldurun